FINAL akrylátová omítka

POPIS PRODUKTU

Tenkovrstvá omítka na bázi akrylátových pojiv. Používá se pro ochranu a dekoraci fasád a povrchů vnitřních stěn. Má charakteristickou brázděnou strukturu, jejíž vzhled závisí na způsobu povrchové úpravy kruhově. Je vodoodpudivá, odolná vůči UV záření a atmosférickým vlivům. Díky zvláštním aditivům chrání před výskytem řas a plísní.

POUŽITÍ

Používá se pro všechny druhy vhodně připravených stavebních podkladů (jemné minerální omítky, vláknocementové a sádrokartonové desky, dřevotříska, beton starý nejméně 3 měsíce) a jako vrchní vrstva v tepelně-izolačních systémech.

VYDATNOST

AZG 1,0 mm – 1,5 kg/m2          AZR 1,5 mm – 2,1 kg/m2

AZG 1,5 mm – 2,2 kg/m2          AZR 2,0 mm – 2,5 kg/m2

AZG 2,0 mm  – 2,9 kg/m2         AZR 2,5 mm – 3,3 kg/m2

AZG 2,5 mm –  3,5 kg/m2

BALENÍ

25 kg

BARVY

Vyrábí se v bíle barvě, použitím tónovacího systému Top Mix lze připravit i velké množství různých odstínů.

PŘÍPRAVA

Podklad musí být suchý, pevný, hladký a čistý. Teplota vzduchu a podkladu musí být při aplikaci vyšší než +5 °C a nižší než +30 °C. 24 hodin před aplikací omítky je nutno natřít základní nátěr Finalgrund Uni v odstínu omítky! Omítka se aplikuje ručně pomocí hladítka z nerezové oceli či strojně v tloušťce největšího zrna. Omítku ihned po aplikaci strukturovat pomocí tvrdého plastového hladítka. Na konec je třeba povrch vyhladit čistým hladítkem z nerezové oceli.

SORTIMENT

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY