AQUAMAESTRO - 2K PU LAK NA PARKETY

POPIS PRODUKTU

AQUAMAESTRO 2K PU LAK NA PARKETY je dvousložkový, polyuretanový, vodouředitelný, bezbarvý lak pro ochranu a dekoraci parket a jiných druhů dřevěných povrchů.

POUŽITÍ

Před použitím laku je potřeba povrch správně připravit. Povrch parket musí být suchý, odmaštěný, čistý a obroušený (brusný papír č. 150). Po broušení je potřeba povrch odprášit. Před použitím nátěr důkladně promíchat, míchání provedeme v čisté a suché plastové nádobě a v poměru lak: tužidlo = 10 : 1 (AQUAMAESTRO 2K PU LAK NA PARKETY : AQUAMAESTRO TUŽIDLO PRO 2K PU LAK).

Směs musí být homogenní a necháme ji odstát 15 minut, poté ji znovu promícháme a před použitím podle potřeby přecedíme. Směs je použitelná 6-8 hodin. Aplikovat štětcem či speciálním válečkem ve 3 vrstvách (v intervalu mezi nátěry 4 h) na suché, obroušené a odprášení parkety. Pro mezivrstvé broušení použít brusný papír č. 240-320. Po parketách lze chodit 24-48 hodin po nánosu vrchní vrstvy laku. Po skončení práce nářadí umýt vodou. Obal se zbytkem laku a tužidla je nutno uzavřít ihned po použití, abychom zabránili vniknutí vzdušné vlhkosti. Pro rychlejší ochranu povrchu parkety a lepší vzhled doporučujeme AQUAMAESTRO AKRYLÁTOVÝ ZÁKLADNÍ LAK.

VYDATNOST

V jedné vrstvě 10 m2 / 1 litru.

BALENÍ

Komplet na: 18 m²

Jednotlivé balení: tužidlo na lak, 0,5 l / lak, 5 l