KEMOPOL PROTECT - BARVA NA VNITŘNÍ STĚNY

POPIS PRODUKTU

Kemopol protect je akrylátová disperzní barva chránící vnitřní stěny před výskytem plísní na povrchu.

POUŽITÍ

Výrobek je především vhodný pro ochranu a dekoraci stěn a stropů v koupelnách, kuchyních, prádelnách a jiných místnostech, kde je zvýšená vlhkost vzduchu a kondenzace vodních par. Suchý film je odolný vůči suchému otěru, ne však vůči mytí. Je třeba zdůraznit, že Kemopol protect se používá pouze pro zabránění výskytu plísní. Chcete-li natřít plísní již nakažené stěny, je nutné použít Algenon prostředek pro sanaci zasažených stěn.

Doporučujeme stěny důkladně vysušit a Algenon naředěný vodou (v poměru 1:1) štětcem či válečkem vetřít do stěny v jedné či dvou vrstvách podle stupně kontaminace. Po 24 hodinách pak omyjte stopy plísně ze stěn mokrým hadrem. Po vyschnutí stěn (24 hodin) stěnu natřít Simpra impregnací (podle potřeby) a poté výrobkem Kemopol protect ve dvou vrstvách. Aplikuje se štětcem, válečkem či stříkáním ve dvou vrstvách rozředěno vodou do 10%. Před přidáním vody je barvu nutno důkladně promíchat! Po ukončení práce je obal nutno dobře uzavřít a nářadí umýt vodou. Nedoporučuje se aplikace při teplotě pod +5 °C a nad +35°C.

VYDATNOST

V jedné vrstvě 4,5 - 5,3 m2 / 1 litru dle nasákavosti povrchu

SYSTÉM

1x Simpra univerzální impregnace
1-2x Top Premium

BALENÍ

6 l / 15 l

ŘEDIDLO

Čistá voda.

ODSTÍNY

Vyrábí se v bílé barvě. Pomocí Top Mix tónovacího systému lze připravit celou řadu odstínů. Pomocí tónovacích koncentrátů Kemoton lze připravit i pastelové odstíny.